O školi

Studio stranih jezika ELA već 26 godina uspešno izvodi generacije jezičkih učenika u Somboru.

Studio stranih jezika ELA Sombor

Studio stranih jezika ELA oganizuje kurseve stranih jezika za različite uzraste i  potrebe i pruža usluge prevođenja svih tipova dokumenata.

Smešten u starom zdanju somborske neorenesansne palate, Studio stranih jezika ELA više od 1/4 veka okuplja elitni tim profesora, nastavnika i prevodilaca koji po savremenim i kvalitetnim metodama predaju i prevode engleski, nemački, italijanski, francuski, ruski i srpski jezik.

Jedan radni dan u školi

Misija

Približavanje dece, mladih i odraslih različitim kulturama kroz učenje jezika i rad sa posvećenim i entuzijastičnim profesorima.

Vizija

Razvoj kreativne, kritičke i ekološki osvešćene zajednice kroz edukaciju, kulturu, umetnost, književnost i druženje.

Ciljevi

Organizovanje kurseva stranih jezika na najkvalitetnijem nivou za sve uzraste i različite potrebe.​

Kako je sve počelo?

Studio stranih jezika ELA (nekada English Language Academy) je prva škola za učenje stranih jezika u Somboru, otvorena 1993. godine.